Dziś jest środa 24 czerwca 2026 imieniny: Danuta, Emilia, Jan

W naszej szkole odbyło się ognisko integracyjne z okazji pożegnania lata. Uczniowie wspólnie spędzili czas przy pieczeniu kiełbasek, rozmowach i zabawach. Nie zabrakło także tańców przy muzyce, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Była to doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy i wzmocnienia szkolnych więzi.

 

Więcej zdjęć w galerii