Dziś jest sobota 27 czerwca 2026 imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

Aby słodko i ze smakiem rozpocząć nowy rok szkolny, uczniowie z grup rewalidacyjnych 3 i 4 odwiedzili cukiernię „Bajeczna”. W pięknym otoczeniu, ciesząc się słonecznym porankiem, delektowali się pyszną szarlotką i innymi słodkimi wypiekami popijając wszystko pyszną białą kawką.

więcej zdjęć w galerii