Dziś jest sobota 27 czerwca 2026 imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

Korzystając z uroków złotej polskiej jesieni dnia 04.11.2015 r. grupa SP1 wybrała się na klasową wycieczkę. Uczniowie podczas spaceru po lesie podziwiali urokliwe krajobrazy i cieszyli się piękną pogodą. Był również czas na wspólną zabawę. Na koniec rozpaliliśmy ognisko i usmażyliśmy pyszną kiełbaskę, która na świeżym powietrzu smakowała wyjątkowo.

więcej zdjęć w galerii