Dziś jest sobota 27 czerwca 2026 imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

W naszej placówce gościliśmy pana Sebastiana Szemika , który w ramach projektu pt . „Od kropki do kropki” przeszedł Głównym Szlakiem Beskidzkim od Ustronia do Wołosatego.
Pan Sebastian wygłosił prelekcję przedstawiając aspekt historyczno – przyrodniczy GSB oraz ochrony gór, a tym samym zachęcał młodzież do aktywnych form  spędzania wolnego czasu. Ponadto uczniowie mogli zapoznać się ze  sprzętem niezbędnym w  wędrówkach górskich.

więcej zdjęć w galerii