Dziś jest czwartek 25 czerwca 2026 imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Dnia 18 pażdziernika odbyła się uroczystość ślubowania nowych uczniów Gimnazjum - Magdy i Kacpra. Starsi koledzy z klasy wprowadzili wszystkich w nastrój recytując wiersze o szkole, a potem   tradycyjnie Pani Dyrektor za pomocą symbolicznego ołówka dokonała pasowania na uczniów. Po uroczystej ceremonii, nowi uczniowie otrzymali "rogi obfitości" pełne słodkich niespodzianek. Całą uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu "Akordy", który muzyką i tańcem wprawił wszystkich we wspaniały humor.

więcej zdjęć w galerii